wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O firmie

O firmie

Firma PHU Nester (właściciel strony) powstała 2018r. Staramy się sprostać nawet wymagającym klientom. Na pierwszym miejscu stawiamy na jakość sprzedawanych towarów. Staramy się, aby każdy produkt, który trafia w Państwa ręce był najwyższej jakości, a korzystanie z niego było bezproblemowe i w pełni komfortowe. Robimy wszystko, aby sprzedawać przedmioty sprawne i bez fabrycznych usterek.

Pomimo, że firma ta nie ma bardzo bagatej historii, my posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w różnych branżach. Zdobyta przez ten czas wiedza i doświadczenie owocują coraz lepszym funkcjonowaniem sklepu, a co za tym idzie, większym komfortem dla klientów korzystających z naszych usług. Stawiamy przede wszystkim na dobry kontakt z kupującym, co wpływa korzystnie na efekty współpracy.

Pomimo upływu czasu nie przestajemy się rozwijać. Systematycznie poszerzamy ofertę, unowocześniamy sklep internetowy, z każdym dniem stajemy się dla Państwa lepsi, aby w pełni spełnić Wasze oczekiwania.

Magazyn / Miejscie odbiorów osobistych:

Białystok, ul. Pogodna 63/1


Przejdź do strony głównej
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu